
Bod PLUSNordic Multi Hagehus 9,5 m²2 moduler m/dobbeldør
33 836 kr
Prispresset
Design

Nordic Multi Hagehus 9,5 m²
2 moduler m/dobbeldør33 836 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 6 795 kr
Beskrivelse
Nordic Multi Hagehus er et smart uterom med flere bruksmuligheter.
Nordic Multi Hagehus 2-moduler inkl. beslag/skruer og dobbeltdør. Ekskl. H-stolpeføtter og takpapp/alulister.
Grunnleggende dimensjoner
Ytre mål: 432 × 218 cm (L × B).
Utvendig høyde: 167/218 cm.
Kledning
19 × 100 mm sagskåret "to på en" (+ / ÷ 2 mm toleranse).
Utvendige gavler: Leveres i delvis monterte seksjoner.
Innvendig gavl: Leveres i delvis monterte seksjoner (må tilpasses i høyden).
Bakvegg: Leveres i delvis sammensatte seksjoner (må justeres i lengden).
Dobbeltdør
Dørene leveres ferdigmontert.
Mål: 193×190 cm.
Isolert = nei.
Inkl. varmgalvaniserte beslag med justerbare stabler og innvendig bolteskåte.
Takkonstruksjon
Leveres umontert.
Takplater: 18 × 120 mm.
Takbjelker: 45 × 95 mm.
Topp: 45 × 95/45 × 120 mm.
Takhelning: 12,5º.
Ekskl. Takpapp / pappspiker og aluminiumslister.
Stolper og grunnleggende konstruksjon
Bunn: 45 × 95 mm.
Trykkimpregnerte, høvlede stolper: 95 × 95 mm.
Viktig - stolpene er frest til føttene til H-stolpen og skal forankres i betong på frostfri dybde i henhold til monteringsanvisning.
Antall for Nordic Multi Garden House: 6 H-stolpefot og 6 PS franske skruer (ikke inkludert)
Estimert installasjonstid
2 personer - 8 timer (ekskl. fundament).
Grunnleggende dimensjoner
Ytre mål: 432 × 218 cm (L × B).
Utvendig høyde: 167/218 cm.
Kledning
19 × 100 mm sagskåret "to på en" (+ / ÷ 2 mm toleranse).
Utvendige gavler: Leveres i delvis monterte seksjoner.
Innvendig gavl: Leveres i delvis monterte seksjoner (må tilpasses i høyden).
Bakvegg: Leveres i delvis sammensatte seksjoner (må justeres i lengden).
Dobbeltdør
Dørene leveres ferdigmontert.
Mål: 193×190 cm.
Isolert = nei.
Inkl. varmgalvaniserte beslag med justerbare stabler og innvendig bolteskåte.
Takkonstruksjon
Leveres umontert.
Takplater: 18 × 120 mm.
Takbjelker: 45 × 95 mm.
Topp: 45 × 95/45 × 120 mm.
Takhelning: 12,5º.
Ekskl. Takpapp / pappspiker og aluminiumslister.
Stolper og grunnleggende konstruksjon
Bunn: 45 × 95 mm.
Trykkimpregnerte, høvlede stolper: 95 × 95 mm.
Viktig - stolpene er frest til føttene til H-stolpen og skal forankres i betong på frostfri dybde i henhold til monteringsanvisning.
Antall for Nordic Multi Garden House: 6 H-stolpefot og 6 PS franske skruer (ikke inkludert)
Estimert installasjonstid
2 personer - 8 timer (ekskl. fundament).
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 168580-1 |
| Design | 2 moduler m/dobbeldør |
| Areal | 9,5 m² |
| Høyde | 2200 mm |
| Lengde | 432 cm |
| Bredde | 218 cm |
| Sertifisering | FSC MIX 70% |
| Farge | Ubehandlet |
| Materiale | Tre |
| Serie | Nordic Multi |
| Produkttype | Bod |
| Treslag | Bartre |
| EAN-nr | 5703393737618 |
