
Bod PLUSNordic Multi Hagehus VeggmodellNordic Multi Hagehus veggmodell halvt lukket inkl. takpapp/alulister/H-føtter
29 499 kr
Design
Beskrivelse
Nordic Multi Utebod Veggmodell for praktisk oppbevaring av sykler, hageredskap eller renovasjonsbeholdere.
Nordic Multi Utebod Veggmodell inkl. beslag/skruer og takpapp/alulister. Ekskl. H-stolpeføtter og skruer til montering av murrem.
Grunnleggende dimensjoner
Ytre mål: 432 × 217 cm (L × B)
Utvendig høyde: 169/219 cm
Kledning
19 × 100 mm sagskåret "to på en" (+/- 2 mm toleranse).
Gavl leveres i delvis sammensatte seksjoner. Må justeres i høyden på grunn av gavler for montering på høyre eller venstre side.
Sideelementer leveres delmontert. Må justeres i lengden.
Takkonstruksjon
Leveres umontert.
Profilplater: 18 × 120 mm.
Takbjelker: 45 × 95 mm.
Topp: 45 × 95/2 × 35 × 120 mm.
Mørtel: 2 ekskl. skruer (35 × 120 mm). Skrudd og limt sammen.
Takhelning: 12,5º.
Inkl. Takpapp / pappspiker og aluminiumslister.
Stolper og grunnleggende konstruksjon
Bunn: 45 × 95 mm.
Trykkimpregnerte, høvlede stolper på 95 × 95 mm.
Viktig - stolpene freses til H-stolpefot og forankres i betong på frostfri dybde i henhold til monteringsanvisning.
Estimert installasjonstid:
2 personer - 8 timer (ekskl. fundament).
Grunnleggende dimensjoner
Ytre mål: 432 × 217 cm (L × B)
Utvendig høyde: 169/219 cm
Kledning
19 × 100 mm sagskåret "to på en" (+/- 2 mm toleranse).
Gavl leveres i delvis sammensatte seksjoner. Må justeres i høyden på grunn av gavler for montering på høyre eller venstre side.
Sideelementer leveres delmontert. Må justeres i lengden.
Takkonstruksjon
Leveres umontert.
Profilplater: 18 × 120 mm.
Takbjelker: 45 × 95 mm.
Topp: 45 × 95/2 × 35 × 120 mm.
Mørtel: 2 ekskl. skruer (35 × 120 mm). Skrudd og limt sammen.
Takhelning: 12,5º.
Inkl. Takpapp / pappspiker og aluminiumslister.
Stolper og grunnleggende konstruksjon
Bunn: 45 × 95 mm.
Trykkimpregnerte, høvlede stolper på 95 × 95 mm.
Viktig - stolpene freses til H-stolpefot og forankres i betong på frostfri dybde i henhold til monteringsanvisning.
Estimert installasjonstid:
2 personer - 8 timer (ekskl. fundament).
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 1683606-1 |
| Design | Nordic Multi Hagehus veggmodell halvt lukket inkl. takpapp/alulister/H-fötter |
| Høyde | 2190 mm |
| Lengde | 430 cm |
| Bredde | 217 cm |
| Areal | 9,5 m2 |
| Sertifisering | FSC MIX 70% |
| Farge | Ubehandlet |
| Materiale | Tre |
| Serie | Nordic Multi |
| Type | Bod |
| Treslag | Bartre |
| EAN-nr | 5703393738493 |

