










Garasje PalmakoRasmus Kit 19,8 m2Ubehandlet
67 900 kr

Rasmus Kit 19,8 m2
Ubehandlet67 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Garasje med flatt tak, samt sideinngang. 44 mm laftet utførelse. Leveres uten port.
Garasjen er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet spesielt tilpasset de tøffe svenske værforholdene. Å bygge med laftet tømmer er den mest tradisjonelle metoden og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du helt slipper skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Garasjen leveres i deler som laftes sammen, og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdig kappet, noe som gjør det enkelt å sette sammen på riktig måte. Veggene er også forberedt for isolering ved behov. 5 års garanti.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbel hakket lafting 44mm
- Impregnerte bunnbjelker
- Lav metallbelagt terskel
- Kraftige takbjelker av limtre
- Tak av rillet bord
- Ytterdør og vinduer
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
Garasjen leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Husk å male dør på begge sider.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbel hakket lafting 44mm
- Impregnerte bunnbjelker
- Lav metallbelagt terskel
- Kraftige takbjelker av limtre
- Tak av rillet bord
- Ytterdør og vinduer
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
Garasjen leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene.
Husk å male dør på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101894 |
| Produkttype | Enkel garasje |
| Materiale | Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Farge | Ubehandlet |
| Takdesign | Flatt tak |
| Gulvflate | 19 |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 3800 mm |
| Høyde | 2530 mm |
| Areal | 19,8 m² |
| Bredde | 5700 mm |
| Max Snølast | 2,8 kg/m² |
| Glass | 4 mm |
| EAN-nr | 4743142005750 |
| Nobb | 54375981 |
