






Gjestehytte PalmakoElla 15,1 M2
Nyhet
fra52 990 kr
Velg Farge
- Nyhet – kommer 17.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Koselig laftet Gjestehytte kombinert overbygget uteplass. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101595P |
| Glass | 2-Lags |
| Sesong | Sommer |
| Areal | 15,9 m2 |
| Gulvflate | 15,1 m2 |
| Høyde | 2140 mm |
| Insulation | Nei |
| Lengde | 3200 mm |
| Veranda | Nei |
| Antall Rom | 1 st |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit |
| Design | Laftet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Pulttak |
| Type | Hytte |
| Veggtykkelse | 28 mm |





