






Gjestehytte PalmakoElla 15,1 M2Ubehandlet
44 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Farge: Ubehandlet

Ella 15,1 M2
Ubehandlet44 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Koselig laftet Gjestehytte kombinert overbygget uteplass. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler. Gulv er ikke inkludert for montering på eksisterende terrasse etc.
Gulvsett kan kjøpes som tilvalg. Valgfritt taktekke kjøpes separat.
Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Gulvsett kan kjøpes som tilvalg. Valgfritt taktekke kjøpes separat.
Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101595 |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Gjestehytte |
| Materiale | Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Gulvflate | 15,1 |
| Farge | Ubehandlet |
| Takdesign | Pulttak |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 5500 mm |
| Høyde | 2140 mm |
| Areal | 15,9 m² |
| Antall Rom | 1 st |
| Bredde | 3200 mm |
| Insulation | Nei |
| Sesong | Sommer |
| Glass | 2-Lags |
| EAN-nr | 4743142008102 |
| Nobb | 54375735 |









