





Gjestehytte PalmakoElla 6,9 M2
Nyhet
fra25 592 kr
utvalgte på
Kampanje
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Koselig laftet Gjestehytte. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytten leveres i deler som er not og spiker sammen, med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbelt hakket noter 28mm
- Tak av spontede bord
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dør
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbelt hakket noter 28mm
- Tak av spontede bord
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dør
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 2600 mm |
| Høyde | 2140 mm |
| Bredde | 3200 mm |
| Areal | 7,2 m2 |
| Type | Hytte, Stuga |
| Materiale | Tre, Trä |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Gulvflate | 6,9 m2 |
| Areal | 7,2 m² |
| Farge | Hvit/Lyesgrå, Impregnerad transparent, Ljusgrå/Antracit, Mörkgrå/Antracit, Mörkgrå/Vit, Obehandlad |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Pulpettak, Pulttak |
| Max Snølast | 2,5 kg/m² |






