



Gjestehytte PalmakoElla 8,7 M2Ubehandlet
28 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!
Ella 8,7 M2
Ubehandlet28 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Koselig laftet Gjestehytte. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
En teknikk som er enkel selv for deg helt uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som nottes sammen, og alle nødvendige festelementer er inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med dobbelhakkede noter 28mm
- Takk av fjøl
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glassdør
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler. Gulv er ikke inkludert for montering på eksisterende terrasse etc.
Gulvsett kan kjøpes som tilvalg. Valgfritt taktekke kjøpes separat. Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med dobbelhakkede noter 28mm
- Takk av fjøl
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glassdør
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler. Gulv er ikke inkludert for montering på eksisterende terrasse etc.
Gulvsett kan kjøpes som tilvalg. Valgfritt taktekke kjøpes separat. Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101543 |
| Produkttype | Gjestehytte |
| Materiale | Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Gulvflate | 8,7 |
| Farge | Ubehandlet |
| Takdesign | Pulttak |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 3200 mm |
| Høyde | 2140 mm |
| Areal | 9 m² |
| Bredde | 3200 mm |
| Glass | 4 mm |
| EAN-nr | 4743142007945 |
| Nobb | 54375720 |



