




Gjestehytte PalmakoEmma 10,4 M2
Nyhet
fra43 192 kr
utvalgte på
Kampanje
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Koselig og romslig laftet Gjestehytte. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 1 stk ytterdør
- 1 stk vindu
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Taktekking er ikke inkludert i leveransen.
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 1 stk ytterdør
- 1 stk vindu
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Taktekking er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 3800 mm |
| Høyde | 2570 mm |
| Bredde | 3200 mm |
| Areal | 10,8 m2 |
| Type | Stuga |
| Materiale | Trä |
| Veggtykkelse | 34 mm |
| Gulvflate | 10,4 m2 |
| Areal | 10,8 m² |
| Farge | Impregnerad transparent, Ljusgrå/Antracit, Ljusgrå/Vit, Mörkgrå/Antracit, Mörkgrå/Vit, Obehandlad |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Sadeltak |






