



Gjestehytte PalmakoEmma 14,2 M2
Nyhet
fra62 392 kr
utvalgte på
Kampanje
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Koselig og romslig laftet Gjestehytte. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Hytta er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet spesielt tilpasset de harde norske værforholdene. Å bygge med laftet tømmer er den mest tradisjonelle metoden for å bygge hytter og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du helt kan unngå skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som laftes sammen, og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er også ferdig kappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. Veggene er også forberedt for isolasjon ved behov.
34 mm laftet tømmer med vindtette dobbelhakkede knuter og 70 cm takutstikk over inngangen. Dobbeltdør med sprosset glass og karm i limtre. Døren har låskasse med sylinder samt en terskel beskyttet med rustfritt stål. Hytta har også en bod med enkeltdør. Hytta har kraftige, dypimpregnerte grunnbjelker som gir huset stabilitet og lang levetid. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 2 stk ytterdører
- 1 stk vindu
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
34 mm laftet tømmer med vindtette dobbelhakkede knuter og 70 cm takutstikk over inngangen. Dobbeltdør med sprosset glass og karm i limtre. Døren har låskasse med sylinder samt en terskel beskyttet med rustfritt stål. Hytta har også en bod med enkeltdør. Hytta har kraftige, dypimpregnerte grunnbjelker som gir huset stabilitet og lang levetid. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 2 stk ytterdører
- 1 stk vindu
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 4700 mm |
| Høyde | 2680 mm |
| Bredde | 3500 mm |
| Areal | 14,9 m2 |
| Design | Timrad |
| Type | Stuga |
| Materiale | Trä |
| Sesong | Sommar |
| Veggtykkelse | 34 mm |
| Gulvflate | 14,2 m2 |
| Areal | 14,9 m² |
| Antall Rom | 1 st |
| Insulation | product_attribute_nei |
| Farge | Impregnerad transparent, Obehandlad |
| Glass | 2-glas |
| Takdesign | Sadeltak |


