


Gjestehytte PalmakoEmma 14,2 M2Hvit dyppet
Nyhet
77 990 kr
Beskrivelse
Koselig og romslig laftet Gjestehytte. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Hytta er laget av langsomtvoksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet som er spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Å bygge med laftevirke er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du helt slipper skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel også for deg helt uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som laftes sammen, og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er dessuten forhåndskutt, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. Vegger er også forberedt for isolasjon etter behov.
34 mm laftevirke med vindtette dobbelhaksknuter og 70 cm takutstikk over inngangen. Dobbeltdør med sprøjsede glass og karm i limtre. Døren har låsekasse med sylinder samt en terskel beskyttet med rustfritt stål. Hytta har også en bod med en enkeltdør. Hytta har kraftige, dypt impregnerte grunnbjelker som gir huset stabilitet og lang levetid. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av spontede bord
- 2 stk ytterdører
- 1 stk vindu
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og gir også et forbedret utseende. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
34 mm laftevirke med vindtette dobbelhaksknuter og 70 cm takutstikk over inngangen. Dobbeltdør med sprøjsede glass og karm i limtre. Døren har låsekasse med sylinder samt en terskel beskyttet med rustfritt stål. Hytta har også en bod med en enkeltdør. Hytta har kraftige, dypt impregnerte grunnbjelker som gir huset stabilitet og lang levetid. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av spontede bord
- 2 stk ytterdører
- 1 stk vindu
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og gir også et forbedret utseende. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 102341 |
| Farge | Hvit dippet |
| Design | Laftet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Type | Hytte |
| Veggtykkelse | 34 mm |
| Bredde | 4700 mm |
| Glass | 2-Lags |
| Sesong | Sommer |
| Areal | 14,9 m2 |
| Gulvflate | 14,2 m2 |
| Høyde | 2680 mm |
| Insulation | Nei |
| Lengde | 3500 mm |
| Veranda | Nei |
| Antall Rom | 1 st |
| EAN-nr | 4743142050996 |

