




Gjestehytte PalmakoEmma 4,6 M2
fra23 192 kr
utvalgte på
Kampanje
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Koselig og nett laftet Gjestehytte. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av spuntede planker
- 1 stk ytterdør
- 1 stk vindu
- Forankringsstenger
- Monteringssett
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av spuntede planker
- 1 stk ytterdør
- 1 stk vindu
- Forankringsstenger
- Monteringssett
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 2600 mm |
| Høyde | 2290 mm |
| Bredde | 2200 mm |
| Areal | 4,8 m² |
| Produkttype | Stuga |
| Materiale | Trä |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Gulvflate | 4,6 |
| Farge | Impregnerad transparent, Ljusgrå/Antracit, Ljusgrå/Vit, Mörkgrå/Antracit, Mörkgrå/Vit, Obehandlad |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Sadeltak |






