






Gjestehytte PalmakoEmma 4,6 M2Ubehandlet
24 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Farge: Obehandlad

Emma 4,6 M2
Ubehandlet24 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Koselig og nett laftet Gjestehytte. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Dette inkluderer
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av spuntede brett
- 1 stk ytterdør
- 1 stk vindu
- Forankringsstenger
- Monteringssett
Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler. Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av spuntede brett
- 1 stk ytterdør
- 1 stk vindu
- Forankringsstenger
- Monteringssett
Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler. Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101797 |
| Produkttype | Stuga |
| Materiale | Trä |
| Lengde | 2600 mm |
| Høyde | 2290 mm |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Gulvflate | 4,6 |
| Areal | 4,8 m² |
| Bredde | 2200 mm |
| Farge | Obehandlad |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Sadeltak |
| Veranda | Nei |
| EAN-nr | 4743142000021 |
| Nobb | 54375122 |






