


Gjestehytte PalmakoKlara 10,8 m2
Nyhet
fra33 900 kr
Velg Høyde
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Hytta er produsert av langsomtvoksende nordisk gran, et bærekraftig materiale med høy kvalitet og spesielt tilpasset de tøffe nordiske værforholdene. Å lafte er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler – blant annet at du helt slipper skruer og spiker for å sette sammen veggene. Dette er en teknikk som er enkel, også for deg helt uten byggeerfaring.
Hytta leveres i deler som laftes sammen, og med alle nødvendige festemidler inkludert. Alle øvrige detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å montere korrekt.
Varemerke
Beskrivelse
Hytta er produsert av langsomtvoksende nordisk gran, et bærekraftig materiale med høy kvalitet og spesielt tilpasset de tøffe nordiske værforholdene. Å lafte er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler – blant annet at du helt slipper skruer og spiker for å sette sammen veggene. Dette er en teknikk som er enkel, også for deg helt uten byggeerfaring.
Hytta leveres i deler som laftes sammen, og med alle nødvendige festemidler inkludert. Alle øvrige detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å montere korrekt.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med doble hakkeknotter
- Tak av bord med not og fjær
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dobbeltdør med sprosser
- Sidehengslet vridvindu med dryppeliste
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
MERK!Huset leveres umalt! Takbelegg, gulv og grunnbjelker er ikke inkludert i leveransen.
- Veggdetaljer med doble hakkeknotter
- Tak av bord med not og fjær
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dobbeltdør med sprosser
- Sidehengslet vridvindu med dryppeliste
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
MERK!Huset leveres umalt! Takbelegg, gulv og grunnbjelker er ikke inkludert i leveransen.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101990P |
| Glass | 4 mm |
| Areal | 10,8 m2 |
| Gulvflate | 10,4 m2 |
| Lengde | 3200 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 3800 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Type | Hytte |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Høyde | 2450, 2470 mm |





