








Gjestehytte PalmakoKlara 10,8 m2Ubehandlet
Nyhet
30 392 kr37 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Farge: Obehandlad

Klara 10,8 m2
Ubehandlet30 392 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Hytta er produsert av langsomtvoksende nordisk gran, et bærekraftig materiale med høy kvalitet og spesielt tilpasset de tøffe nordiske værforholdene. Å lafte er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler – blant annet at du helt slipper skruer og spiker for å sette sammen veggene. Dette er en teknikk som er enkel, også for deg helt uten byggeerfaring.
Hytta leveres i deler som laftes sammen, og med alle nødvendige festemidler inkludert. Alle øvrige detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å montere korrekt.
Varemerke
Beskrivelse
Hytta er produsert av langsomtvoksende nordisk gran, et bærekraftig materiale med høy kvalitet og spesielt tilpasset de tøffe nordiske værforholdene. Å lafte er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler – blant annet at du helt slipper skruer og spiker for å sette sammen veggene. Dette er en teknikk som er enkel, også for deg helt uten byggeerfaring.
Hytta leveres i deler som laftes sammen, og med alle nødvendige festemidler inkludert. Alle øvrige detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å montere korrekt.
Produktinformasjon
- Veggenheter med dobbelhakknuter
- Tak av rillet planker
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glassdør med sprosser
- Sidehengslet dreievindu med dryppeliste
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Ubearbeidet tre blir grått etter å ha vært urørt en stund og kan bli blått og begynne å mugne. Palmako anbefaler derfor å alltid behandle eller male hytta.
- Veggenheter med dobbelhakknuter
- Tak av rillet planker
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glassdør med sprosser
- Sidehengslet dreievindu med dryppeliste
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Ubearbeidet tre blir grått etter å ha vært urørt en stund og kan bli blått og begynne å mugne. Palmako anbefaler derfor å alltid behandle eller male hytta.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101990 |
| Produkttype | Stuga |
| Materiale | Trä |
| Lengde | 3800 mm |
| Høyde | 2470 mm |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Gulvflate | 10,4 |
| Areal | 10,8 m² |
| Bredde | 3200 mm |
| Farge | Obehandlad |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Sadeltak |
| Veranda | Nei |
| EAN-nr | 4743142038321 |





