
Gjestehytte PalmakoLotta 14,4 m2
Nyhet
fra34 765 krfra40 900 kr
Fra 15 %
Kampanje
26h igjen!
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
Beskrivelse
Koselig Gjestehytte i laftet utførelse. Perfekt for ekstra plass til gjester og hyggelig selskap.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med dobbelhaksknuter
- Dørkarm av limtre
- Tak av fjølbrædder
- Lav metallbelagt terskel
- Glassdør med sprosser
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
- Veggdetaljer med dobbelhaksknuter
- Dørkarm av limtre
- Tak av fjølbrædder
- Lav metallbelagt terskel
- Glassdør med sprosser
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 4000 mm |
| Høyde | 2450 mm |
| Bredde | 4000 mm |
| Areal | 14,4 m2 |
| Type | Gjestehytte, Hytte |
| Materiale | Tre, Trä |
| Veggtykkelse | 34 mm |
| Gulvflate | 13,9 m2 |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Saltak |






