







Gjestehytte PalmakoLotta 14,4 m2Ubehandlet
40 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Farge: Obehandlad
Beskrivelse
Koselig Gjestehytte i laftet utførelse. Perfekt for ekstra plass til gjester og hyggelig selskap.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med dobbelt hakkeknotter
- Dørkarm av limtre
- Tak av fjølbrød
- Lav metallbelagt terskel
- Glassert dør med sprosser
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Gulvsett er ikke inkludert. Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
- Veggdetaljer med dobbelt hakkeknotter
- Dørkarm av limtre
- Tak av fjølbrød
- Lav metallbelagt terskel
- Glassert dør med sprosser
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Gulvsett er ikke inkludert. Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Gjestehytta leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101694 |
| Produkttype | Gjestehytte |
| Materiale | Trä |
| Lengde | 4000 mm |
| Høyde | 2450 mm |
| Veggtykkelse | 34 mm |
| Gulvflate | 13,9 |
| Areal | 14,4 m² |
| Bredde | 4000 mm |
| Farge | Obehandlad |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Saltak |
| Veranda | Nei |
| EAN-nr | 4743142028421 |
| Nobb | 53349433 |







