


Gjestehytte PalmakoVivian 4 M2
Nyhet
fra19 592 kr
utvalgte på
Kampanje
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
Beskrivelse
Lite laftet Gjestehytte / bod / lekehus. Kan benyttes til oppbevaring av hageredskaper, hagemøbler etc på vinteren med mer.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med dobbelhakknuter
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dør med sprosser
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
- Veggdetaljer med dobbelhakknuter
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dør med sprosser
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 2200 mm |
| Høyde | 2290 mm |
| Bredde | 2200 mm |
| Areal | 4 m2 |
| Type | Hytte, Stuga |
| Materiale | Tre, Trä |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Gulvflate | 3,8 m2 |
| Areal | 4 m² |
| Farge | Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Impregnerad transparent, Ljusgrå/Antracit, Mörkgrå/Antracit, Obehandlad |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Sadeltak, Saltak |






