
Gjestehytte PalmakoVivian 6,9 M2
Nyhet
fra27 115 krfra31 900 kr
Fra 15 %
Kampanje
26h igjen!
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
Beskrivelse
Laftet Gjestehytte / bod / lekehus. Kan benyttes til oppbevaring av hageredskaper, hagemøbler etc på vinteren med mer.
22 mm laftet tømmer med vindtette dobbelthakk-knuter. Dobbeltdør med sprosset glass og karm i limtre. Døren har låskasse med sylinder samt en terskel beskyttet med rustfritt stål. Hytta har kraftige, dypt impregnerte grunnbjelker som gir huset stabilitet og lang levetid. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Impregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssats
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dette er inkludert
- Impregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssats
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Design | Laftet |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 3200 mm |
| Høyde | 2510 mm |
| Bredde | 2600 mm |
| Max Snølast | 1,5 kg/m² |
| Areal | 7,2 m2 |
| Type | Gjestehytte, Hytte |
| Materiale | Tre, Trä |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Gulvflate | 6,9 m2 |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Saltak |






