
Kiosk PalmakoKira 7,7 m2
15% MED KODE: VÅR15%
fra41 990 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Moderne kiosk med salgsluke. Ferdig produserte veggelementer. Gulv er inkludert. Produktet leveres ubehandlet uten taktekke.
Produktinformasjon
- Ferdige veggseksjoner 16+32mm
- Tak og gulv laget av not og fjær bord 19mm
- Sylinderlås
- Monteringsbeslag
OBS!Taktekking er ikke inkludert i leveransen.
Mål (cm): 355x233
Vegghøyde (cm): 209
Totalhøyde (cm): 264
Døråpning (cm): 78x181
Vindusåpning (cm): 202x103
5 års garanti
Snølast 150 kg/m2
Vi gjør oppmerksom på at denne type bygg ikke har samme snølastdimensjonering som et bolighus.
Ved større snømengder og / eller våt, tung snø skal taket måkes.
- Ferdige veggseksjoner 16+32mm
- Tak og gulv laget av not og fjær bord 19mm
- Sylinderlås
- Monteringsbeslag
OBS!Taktekking er ikke inkludert i leveransen.
Mål (cm): 355x233
Vegghøyde (cm): 209
Totalhøyde (cm): 264
Døråpning (cm): 78x181
Vindusåpning (cm): 202x103
5 års garanti
Snølast 150 kg/m2
Vi gjør oppmerksom på at denne type bygg ikke har samme snølastdimensjonering som et bolighus.
Ved større snømengder og / eller våt, tung snø skal taket måkes.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Høyde | 2640 mm |
| Lengde | 3550 mm |
| Bredde | 2330 mm |
| Max Snølast | 2,5 kg/m² |
| Areal | 8,2 m² |
| Farge | Hvit, Ubehandlet |
| Produkttype | Bod, Kiosk |



