













Kiosk PalmakoMarian 6,2 m2 SammenleggbarUbehandlet
29 900 kr

Marian 6,2 m2 Sammenleggbar
Ubehandlet29 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Sammenleggbar gjenbrukskiosk med ferdige veggelementer for enkel montering og demontering. En perfekt løsning for julemarkeder eller en pop-up-butikk da den kan slås opp på kun ca. 20 minutter etter den første monteringen.
Flere demonterte kiosker kan lastes oppå hverandre under transport, noe som gjør det enkelt å flytte flere kiosker samtidig. Etter den første monteringen har en sammenslått kiosk en pakkestørrelse på 2980x2280x765mm.
Marian har tre salgsluker, hvor den midterste slås ned til en salgsdisk. Inngangsdør på siden med låsbar dør. Tak og veggelementer er pre-fabrikkert, noe som gjør installasjonen enkel.
Varemerke
Beskrivelse
Sammenleggbar gjenbrukskiosk med ferdige veggelementer for enkel montering og demontering. En perfekt løsning for julemarkeder eller en pop-up-butikk da den kan slås opp på kun ca. 20 minutter etter den første monteringen.
Flere demonterte kiosker kan lastes oppå hverandre under transport, noe som gjør det enkelt å flytte flere kiosker samtidig. Etter den første monteringen har en sammenslått kiosk en pakkestørrelse på 2980x2280x765mm.
Marian har tre salgsluker, hvor den midterste slås ned til en salgsdisk. Inngangsdør på siden med låsbar dør. Tak og veggelementer er pre-fabrikkert, noe som gjør installasjonen enkel.
Flere stablede Marian-kiosker kan lastes oppå hverandre under transport, noe som gjør det enkelt å flytte flere kiosker samtidig (vekt pakkestørrelse 2980x2280x765mm).
Kiosken er laget av langsomt voksende nordisk gran, et slitesterkt materiale av høy kvalitet, og den har 5 års garanti.
Marian har tre luker, hvor den midterste kan klappes ned for å bli en disk, og en låsbar dør.Vegg- og takelementene er forhåndsmontert, noe som gjør det enkelt å montere.
Produktinfo
- Farge: Ubehandlet tre
- Mål innv/utv: 6,3 / 6,8 m²
- Mål: 328x284 cm
- Vegghøyde: 207 cm
- Total høyde: 245 cm
- Veggtjukkelse: 16 mm
- Garanti: 5 år
Inkludert i leveransen
- Byggesett med forhåndsmonterte vegg- og takelementer
- Vanntett PVC-duk som takbelegg
- 19 mm gulvbord
- Monteringsbeslag
Leveres med vanntett PVC-duk som taktekkingsmateriale over takelementene, gulv og nødvendig festemidler.
Produsert av saktevoksende nordisk gran av høy kvalitet.
Kiosken er laget av langsomt voksende nordisk gran, et slitesterkt materiale av høy kvalitet, og den har 5 års garanti.
Marian har tre luker, hvor den midterste kan klappes ned for å bli en disk, og en låsbar dør.Vegg- og takelementene er forhåndsmontert, noe som gjør det enkelt å montere.
Produktinfo
- Farge: Ubehandlet tre
- Mål innv/utv: 6,3 / 6,8 m²
- Mål: 328x284 cm
- Vegghøyde: 207 cm
- Total høyde: 245 cm
- Veggtjukkelse: 16 mm
- Garanti: 5 år
Inkludert i leveransen
- Byggesett med forhåndsmonterte vegg- og takelementer
- Vanntett PVC-duk som takbelegg
- 19 mm gulvbord
- Monteringsbeslag
Leveres med vanntett PVC-duk som taktekkingsmateriale over takelementene, gulv og nødvendig festemidler.
Produsert av saktevoksende nordisk gran av høy kvalitet.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 112153 |
| Produkttype | Kiosk |
| Materiale | Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Gulvflate | 6,2 |
| Takstorlek | 10 |
| Farge | Ubehandlet |
| Takdesign | Saltak |
| Høyde | 2450 mm |
| Vinkel | 10 ° |
| Bredde | 2280 mm |
| Lengde | 2980 mm |
| Areal | 6,8 m² |
| Høyde | 245 cm |
| Montering | Byggesett |
| EAN-nr | 4743142032404 |
| Nobb | 60745746 |