
Kiosk PalmakoStella 5,2 m2
fra15 992 krfra19 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
12h igjen!
Velg Takdesign
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kiosk til bruk på handelsdager, markeder, på idrettsanlegg, forballstadioner m.m. 2 salgsluker i front som blir til disker når de slås ned. Sidedør med lås. Kiosken er produsert i pre-fabrikkerte veggelementer, og er enkel å montere.
5 års garanti.
Produktinformasjon
- Ferdige veggpaneler
- Taktekking av spontede brett
- Sylinderlås
- Monteringsbeslag
OBS! Kiosken leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Produktinformasjon
- Ferdige veggpaneler
- Taktekking av spontede brett
- Sylinderlås
- Monteringsbeslag
OBS! Kiosken leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 2730 mm |
| Høyde | 2290 mm |
| Bredde | 1900 mm |
| Areal | 5,2 m2 |
| Type | Kiosk |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Gulvflate | 5 m2 |
| Farge | Hvit, Hvit dippet, Ubehandlet |
| Takdesign | Saltak, Skråtak |



