
Oppbevaringsboks BiohortHighBoard 160
fra22 319 krfra23 790 kr
Spar 6 %
Kampanje
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
HighBoard Biohort 160 er en oppbevaringsboks med et flott industridesign. Den er enkel å fylle og tømme da den har doble dører i front samt åpning med lokk.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 72015B |
| Materiale | Stål |
| Serie | HighBoard |
| Type | Oppbevaringsboks |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Høyde | 1180 mm |
| Lengde | 1600 mm |
| Vekt | 67 kg |
| Bredde | 700 mm |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |



