
Oppbevaringsboks BiohortStoreMax 160
fra21 995 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
oppbevaringsboks Biohort StoreMax 160 fungerer perfekt til regntett lagring, og har et smart todelt åpningssystem med rulleskodde. StoreMax gir deg maksimal lagringsplass på liten plass.
Kassen har verktøyholdere på innside av sidevegger og kan som tillegg utstyres med hyller. Her kan du lagre for eksempel puter, hagevertøy eller gressklipper. Kassen leveres med en robust sylinderlås.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Oppbevaringsboks |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Serie | StoreMax |
| Høyde | 1200 mm |
| Lengde | 1630 mm |
| Vekt | 60 kg |
| Bredde | 780 mm |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |



