
Oppbevaringsboks BiohortStoreMax 190
fra29 499 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
oppbevaringsboks Biohort StoreMax 190 fungerer perfekt til regntett lagring, og har et smart todelt åpningssystem med rulleskodde. StoreMax gir deg maksimal lagringsplass på liten plass.
Kassen har verktøyholdere på innside av sidevegger og kan som tillegg utstyres med hyller eller sykkelholder. Her kan du lagre for eksempel puter, hagevertøy, gressklipper eller opptil 2 sykler. Kassen leveres med en robust sylinderlås.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Høyde | 1360 mm |
| Lengde | 1900 mm |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Oppbevaringsboks |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Vekt | 76 kg |
| Bredde | 970 mm |
| Serie | StoreMax |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |



