



Bicycle store Kremhvit
10 659 kr
- Tilbake på lager 08.07.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

En robust oppbevaringsboks av høy kvalitet, som gir god plass til oppbevaring av f eks hageredskap, grill, hageputer og sykler. Produsert av galvanisert stål og med en slitesterk og motstandsdyktig overflatebehandling i åtte unike lag, som gir opptil 25 års garanti mot rust. Boksen er enkel å montere og er konstruert for å gi et trygt sted for lagring.
Varemerke
Beskrivelse
En robust oppbevaringsboks av høy kvalitet, som gir god plass til oppbevaring av f eks hageredskap, grill, hageputer og sykler. Produsert av galvanisert stål og med en slitesterk og motstandsdyktig overflatebehandling i åtte unike lag, som gir opptil 25 års garanti mot rust. Boksen er enkel å montere og er konstruert for å gi et trygt sted for lagring.
Boksen er utstyr med 2 hengelåspunkter.
OBS! Mål uten håndtak og bøyler er BxL 880x1850 mm.
Hengelås medfølger ikke.
25 års korrosjonsgaranti.
OBS! Mål uten håndtak og bøyler er BxL 880x1850 mm.
Hengelås medfølger ikke.
25 års korrosjonsgaranti.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | XU50001000 |
| Farge | Kremhvit |
| Høyde | 1330 mm |
| Lengde | 1960 mm |
| Materiale | Galvanisert Stål |
| Type | Oppbevaringsboks |
| Vekt | 65 kg |
| Bredde | 890 mm |
| EAN-nr | 5060031210163 |
| Nobb | 48063555 |
