
Pakkeboks Biohort100
fra5 147 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 49 kr

Pakkeboks Biohort 100 er en perfekt boks for utendørsbruk hvor du kan oppbevare sitteputer, leker, fluktstoler, sports- og campingutstyr og mer. Den kan også benyttes til å ta imot pakker når du ikke har mulighet til å være hjemme. Leveres med låsfeste, kodelås og sikkerhetsvaier i rustfritt stål samt et navnskilt.
Varemerke
Beskrivelse
Pakkeboks Biohort 100 er en perfekt boks for utendørsbruk hvor du kan oppbevare sitteputer, leker, fluktstoler, sports- og campingutstyr og mer. Den kan også benyttes til å ta imot pakker når du ikke har mulighet til å være hjemme. Leveres med låsfeste, kodelås og sikkerhetsvaier i rustfritt stål samt et navnskilt.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Høyde | 610 mm |
| Lengde | 1010 mm |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Oppbevaringsboks |
| Volym | 280 l |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Vekt | 17 kg |
| Bredde | 460 mm |
| Serie | Pakkeboks |
| Farge | Hvit, Metallic Bronse, Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |




