



Pakkeboks Biohort100Hvit
5 219 kr5 799 kr
Spar 10 %
Kampanje
Farge: Hvit

100
Hvit5 219 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 49 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Pakkeboks Biohort 100 er en perfekt boks for utendørsbruk hvor du kan oppbevare sitteputer, leker, fluktstoler, sports- og campingutstyr og mer. Den kan også benyttes til å ta imot pakker når du ikke har mulighet til å være hjemme. Leveres med låsfeste, kodelås og sikkerhetsvaier i rustfritt stål samt et navnskilt.
Varemerke
Beskrivelse
Pakkeboks Biohort 100 er en perfekt boks for utendørsbruk hvor du kan oppbevare sitteputer, leker, fluktstoler, sports- og campingutstyr og mer. Den kan også benyttes til å ta imot pakker når du ikke har mulighet til å være hjemme. Leveres med låsfeste, kodelås og sikkerhetsvaier i rustfritt stål samt et navnskilt.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 61910 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 610 mm |
| Lengde | 1010 mm |
| Vekt | 17 kg |
| Bredde | 460 mm |
| Volum | 280 l |
| Materiale | Stål |
| Serie | Pakkeboks |
| Type | Oppbevaringsboks |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414619104 |




