



Putekasse BiohortLeisureTime 100
fra4 195 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Putekasse Biohort 100 er perfekt for utendørs oppbevaring av for eksempel sitteputer, leker, fluktstoler, sports- og campingutstyr og mer. Den er produsert i kvalitetsmaterialer for en varig løsning.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Høyde | 610 mm |
| Lengde | 1010 mm |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Oppbevaringsboks |
| Volym | 280 l |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Vekt | 17 kg |
| Bredde | 460 mm |
| Serie | LeisureTime |
| Farge | Hvit, Metallic Bronse, Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |





