





Putekasse BiohortLeisureTime 100Bronse Metallic
4 295 kr
Prispresset
Farge: Metallic Bronse

LeisureTime 100
Bronse Metallic4 295 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Putekasse Biohort 100 er perfekt for utendørs oppbevaring av for eksempel sitteputer, leker, fluktstoler, sports- og campingutstyr og mer. Den er produsert i kvalitetsmaterialer for en varig løsning.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 62010 |
| Farge | Metallic Bronse |
| Høyde | 610 mm |
| Lengde | 1010 mm |
| Vekt | 17 kg |
| Bredde | 460 mm |
| Volum | 280 l |
| Materiale | Stål |
| Serie | LeisureTime |
| Type | Oppbevaringsboks |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414620100 |






