








Putekasse BiohortLeisureTime 160Mørkgrå Metallic
7 990 kr
Prispresset
Farge: Metallic Mørkgrå

LeisureTime 160
Mørkgrå Metallic7 990 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Putekasse Biohort 160 er perfekt for utendørs oppbevaring av for eksempel sitteputer, leker, fluktstoler, sports- og campingutstyr og mer. Den er produsert i kvalitetsmaterialer for en varig løsning.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 65060 |
| Farge | Metallic Mørkgrå |
| Høyde | 830 mm |
| Lengde | 1590 mm |
| Volum | 1040 l |
| Vekt | 38,5 kg |
| Bredde | 790 mm |
| Materiale | Stål |
| Type | Oppbevaringsboks |
| Volym | 1040 l |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Serie | LeisureTime |
| EAN-nr | 9003414650602 |






