





Putekasse BiohortLeisureTime 180Kvartsgrå Metallic
8 995 kr
Prispresset
Farge: Metallic Kvartsgrå

LeisureTime 180
Kvartsgrå Metallic8 995 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Putekasse Biohort 180 er perfekt for utendørs oppbevaring av for eksempel sitteputer, leker, fluktstoler, sports- og campingutstyr og mer. Den er produsert i kvalitetsmaterialer for en varig løsning.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 68030 |
| Farge | Metallic Kvartsgrå |
| Høyde | 710 mm |
| Lengde | 1810 mm |
| Vekt | 41 kg |
| Bredde | 790 mm |
| Volum | 1015 l |
| Materiale | Stål |
| Serie | LeisureTime |
| Type | Oppbevaringsboks |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414680302 |






