



Putekasse BiohortLeisureTime 200Hvit
11 899 kr
Prispresset
Farge: Hvit

LeisureTime 200
Hvit11 899 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Putekasse for alt det du ikke har plass til andre steder. Ideell til oppbevaring av sitteputer, leker, fluktstoler, sports- og campingutstyr og mer. Den perfekte langsiktige løsningen gjennom bruk av kvalitetsmaterialer.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 61090 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 830 mm |
| Lengde | 2010 mm |
| Volym | 1315 l |
| Vekt | 52 kg |
| Bredde | 790 mm |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Oppbevaringsboks |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Serie | LeisureTime |
| EAN-nr | 9003414610903 |





