







Redskapsbod PalmakoDan 10,0 m2
15% MED KODE: VÅR15%
fra29 990 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Dan er en rimelig bod-serie som finnes 4 ulike størrelser.
Fra den minste på 4,6 m2 til en to-roms bod på totalt 14,2 m2.
Lageret er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Lageret leveres i en komplett byggesett med ferdige veggpaneler og alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er selvfølgelig ferdig kuttet, slik at du enkelt kan sette sammen ditt eget lager.
Lageret har 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råspont til tak og gulv
- Tak og gulv av sporadiske bord
- 2 stk vinduer
- 2 stk ytterdør
- Monteringssats
Lageret har 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råspont til tak og gulv
- Tak og gulv av sporadiske bord
- 2 stk vinduer
- 2 stk ytterdør
- Monteringssats
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101206P |
| Glass | Plexiglass |
| Areal | 10,1 m2 |
| Gulvflate | 9,9 m2 |
| Høyde | 2200 mm |
| Lengde | 2730 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 3700 mm |
| Farge | Lys grå, Mørkegrå, Ubehandlet |
| Design | Laftet, Timrad |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Type | Bod, Redskapsbod |
| Veggtykkelse | 16 mm |




