







Velg Type
Velg Farge
Beskrivelse
Dan er en rimelig bod-serie som finnes 4 ulike størrelser.
Fra den minste på 4,6 m2 til en to-roms bod på totalt 14,2 m2.
Lageret er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet og spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Lageret leveres med en komplett byggesett av ferdige vegg-elementer og med alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er ferdigkappet slik at du enkelt kan bygge sammen ditt lager.
Lageret har 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råspont til tak og gulv
- Tak og gulv av spontede bord
- 2 stk vinduer
- 1 stk ytterdør
- Plexiglass
- Monteringssett
Lageret har 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råspont til tak og gulv
- Tak og gulv av spontede bord
- 2 stk vinduer
- 1 stk ytterdør
- Plexiglass
- Monteringssett
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 2730 mm |
| Høyde | 2200 mm |
| Bredde | 2800 mm |
| Areal | 7,6 m2 |
| Design | Laftet, Timrad |
| Type | Bod, Redskapsbod |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Gulvflate | 7 m2 |
| Farge | Hvit dippet, Lys grå, Mørkegrå, Ubehandlet |
| Glass | Plexiglass |
| Takdesign | Saltak |




