





Redskapsbod PalmakoJari 14,5 m2
15% MED KODE: VÅR15%
fra55 990 kr
Velg Type
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Jari er en prisgunstig og plassbesparende bod fra Palmako. De finnes to ulike størrelser (8,9 m² og 14,5 m²) og har to rom. Den større delen har tofløyet dør og gir perfekt lagringsplass for større hagemaskiner, sykler, hagemøbler og andre sesongbaserte ting som trenger sikker og beskyttet oppbevaring. Den andre, litt mindre delen har en enkel dør og gir et ekstra lagringsrom for mindre gjenstander som hageredskaper eller uteleker, som det er enklere å ta inn og ut.
Varemerke
Beskrivelse
Jari er en prisgunstig og plassbesparende bod fra Palmako. De finnes to ulike størrelser (8,9 m² og 14,5 m²) og har to rom. Den større delen har tofløyet dør og gir perfekt lagringsplass for større hagemaskiner, sykler, hagemøbler og andre sesongbaserte ting som trenger sikker og beskyttet oppbevaring. Den andre, litt mindre delen har en enkel dør og gir et ekstra lagringsrom for mindre gjenstander som hageredskaper eller uteleker, som det er enklere å ta inn og ut.
Boden er laget av saktevoksende nordisk gran – et holdbart materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset det tøffe norske klimaet. Boden leveres i deler som laftes sammen, og med alle nødvendige festemidler. Alle delene er ferdigkappet slik at du enkelt kan sette sammen boden selv.
- Tak og gulv av not- og fjærbord
- 19 mm høvlet gulvbord (råspont)
- 2 ytterdører
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Valgfritt taktekke kjøpes separat.
- Tak og gulv av not- og fjærbord
- 19 mm høvlet gulvbord (råspont)
- 2 ytterdører
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Valgfritt taktekke kjøpes separat.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101338P |
| Areal | 15 m2 |
| Gulvflate | 14,5 m2 |
| Høyde | 2510 mm |
| Lengde | 5200 mm |
| Max Snølast | 2,5 kg/m2 |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 3200 mm |
| Farge | Ubehandlet |
| Design | Laftet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Type | Bod, Redskapsbod |
| Veggtykkelse | 28 mm |
