













Redskapsbod PalmakoJari 14,5 m2Hvit dyppet
Nyhet
49 592 kr61 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Produkttype

Jari 14,5 m2
Hvit dyppet49 592 kr
- Nyhet – kommer 29.05.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Jari er en prisgunstig og plassbesparende bod fra Palmako. De finnes to ulike størrelser (8,9 m² og 14,5 m²) og har to rom. Den større delen har tofløyet dør og gir perfekt lagringsplass for større hagemaskiner, sykler, hagemøbler og andre sesongbaserte ting som trenger sikker og beskyttet oppbevaring. Den andre, litt mindre delen har en enkel dør og gir et ekstra lagringsrom for mindre gjenstander som hageredskaper eller uteleker, som det er enklere å ta inn og ut.
Varemerke
Beskrivelse
Jari er en prisgunstig og plassbesparende bod fra Palmako. De finnes to ulike størrelser (8,9 m² og 14,5 m²) og har to rom. Den større delen har tofløyet dør og gir perfekt lagringsplass for større hagemaskiner, sykler, hagemøbler og andre sesongbaserte ting som trenger sikker og beskyttet oppbevaring. Den andre, litt mindre delen har en enkel dør og gir et ekstra lagringsrom for mindre gjenstander som hageredskaper eller uteleker, som det er enklere å ta inn og ut.
Lageret er laget av langsomtvoksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Lageret leveres i deler som skal bygges sammen, komplett med alle nødvendige festemidler. Alle deler er allerede ferdigkuttet slik at du enkelt kan bygge sammen ditt eget lager.
Dette er inkludert
- Tak og gulv av nottede planker
- 19 mm høvlet råspontgulv
- 2 stk ytterdører
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dette er inkludert
- Tak og gulv av nottede planker
- 19 mm høvlet råspontgulv
- 2 stk ytterdører
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101340 |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Bod |
| Materiale | Tre |
| Lengde | 5200 mm |
| Høyde | 2510 mm |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Gulvflate | 14,5 |
| Bredde | 3200 mm |
| Farge | Hvit dippet |
| Takdesign | Saltak |
| Max Snølast | 2,5 kg/m² |
| Veranda | Nei |
| Areal | 15 m² |
| EAN-nr | 4743142053676 |