







Redskapsbod PalmakoJari 8,9 m2Hvit dyppet
Nyhet
40 900 kr
Farge: Hvit dippet

Jari 8,9 m2
Hvit dyppet40 900 kr
- Nyhet – kommer 10.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Jari er en prisgunstig og plassbesparende bod fra Palmako. De finnes to ulike størrelser (8,9 m² og 14,5 m²) og har to rom. Den større delen har tofløyet dør og gir perfekt lagringsplass for større hagemaskiner, sykler, hagemøbler og andre sesongbaserte ting som trenger sikker og beskyttet oppbevaring. Den andre, litt mindre delen har en enkel dør og gir et ekstra lagringsrom for mindre gjenstander som hageredskaper eller uteleker, som det er enklere å ta inn og ut.
Varemerke
Beskrivelse
Jari er en prisgunstig og plassbesparende bod fra Palmako. De finnes to ulike størrelser (8,9 m² og 14,5 m²) og har to rom. Den større delen har tofløyet dør og gir perfekt lagringsplass for større hagemaskiner, sykler, hagemøbler og andre sesongbaserte ting som trenger sikker og beskyttet oppbevaring. Den andre, litt mindre delen har en enkel dør og gir et ekstra lagringsrom for mindre gjenstander som hageredskaper eller uteleker, som det er enklere å ta inn og ut.
Lageret er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Lageret leveres i deler som er sammenføyd og med alle nødvendige festeelementer. Alle deler er ferdigkappet slik at du enkelt kan sette sammen lageret ditt.
Dette er inkludert
- Tak og gulv av fjøl
- 19 mm høvlet råspontgulv
- 2 stk ytterdører
- Forankringsstenger
- Monteringssats
Merk! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dette er inkludert
- Tak og gulv av fjøl
- 19 mm høvlet råspontgulv
- 2 stk ytterdører
- Forankringsstenger
- Monteringssats
Merk! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101326 |
| Farge | Hvit dippet |
| Design | Laftet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Type | Bod |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Areal | 9,4 m2 |
| Gulvflate | 8,9 m2 |
| Høyde | 2510 mm |
| Lengde | 2600 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 4100 mm |
| EAN-nr | 4743142053645 |

