










Redskapsbod PalmakoLeif 2,2 m2
Nyhet
fra6 952 krfra8 690 kr
Spar 20 %
Kampanje
24h igjen!
Velg Farge
- Tilbake på lager 12.06.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Leif påbygningsbod med 3 vegger for montering mot eksisterende vegg, f.eks. som tilbygg til hus eller garasje .
Praktisk for lagring av gressklippere, redskaper, sykler og andre ting du ikke ønsker i garasjen ved siden av bilen.
Skuret er laget av saktevoksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet som er spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Skuret leveres i en komplett byggesett med ferdige veggpaneler og alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er ferdigkappet, slik at du enkelt kan sette sammen skuret ditt.
Ferdige veggpaneler i nordisk gran med en enkel pardør. Merk! Skuret er ment å bygges på en eksisterende vegg og har derfor ingen egen bakvegg.
Dette er inkludert
- Ferdige veggpaneler
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råsponttak
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 1 stk ytterdør
- Monteringssett
Ferdige veggpaneler i nordisk gran med en enkel pardør. Merk! Skuret er ment å bygges på en eksisterende vegg og har derfor ingen egen bakvegg.
Dette er inkludert
- Ferdige veggpaneler
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råsponttak
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 1 stk ytterdør
- Monteringssett
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 2340 mm |
| Høyde | 1890 mm |
| Bredde | 950 mm |
| Areal | 2,3 m2 |
| Type | Bod |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Gulvflate | 2,2 m2 |
| Farge | Lys grå, Mørkegrå, Transparent |
| Takdesign | Pulttak |



