










Redskapsbod PalmakoLeif 2,2 m2Transparent
Nyhet
6 952 kr8 690 kr
Spar 20 %
Kampanje
Farge: Transparent

Leif 2,2 m2
Transparent6 952 kr
- Nyhet – kommer 29.05.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Leif påbygningsbod med 3 vegger for montering mot eksisterende vegg, f.eks. som tilbygg til hus eller garasje .
Praktisk for lagring av gressklippere, redskaper, sykler og andre ting du ikke ønsker i garasjen ved siden av bilen.
Lageret er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet som er spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Lageret leveres i et komplett byggesett med ferdige veggpaneler og alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er forhåndskutt slik at du enkelt kan sette sammen ditt eget lager.
Ferdige veggpaneler i nordisk gran med en enkel pardør. Merk! Lageret er ment å bygges på en eksisterende vegg og har derfor ingen egen bakvegg.
Dette er inkludert
- Ferdige veggpaneler
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råsponttak
- Tak og gulv av spuntede brett
- 1 stk ytterdør
- Monteringssats
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også forbedre utseendet. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Ferdige veggpaneler i nordisk gran med en enkel pardør. Merk! Lageret er ment å bygges på en eksisterende vegg og har derfor ingen egen bakvegg.
Dette er inkludert
- Ferdige veggpaneler
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råsponttak
- Tak og gulv av spuntede brett
- 1 stk ytterdør
- Monteringssats
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også forbedre utseendet. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 107381 |
| Produkttype | Bod |
| Materiale | Tre |
| Lengde | 2340 mm |
| Høyde | 1890 mm |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Gulvflate | 2,2 |
| Bredde | 950 mm |
| Farge | Transparent |
| Takdesign | Pulttak |
| Veranda | Nei |
| Areal | 2,3 m² |
| EAN-nr | 4743142053706 |






