







Redskapsbod PalmakoLeif 3,0 + 2,9 m2
fra15 992 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

En praktisk redskapsbod med tilbygg til oppbevaring av hageredskaper, plenklipper, hageputer m.m. Boden er produsert i pre-fabrikkerte veggelementer, og er enkel å montere. Doble dører i front gjør det enkelt å få inn større ting som hagemaskiner og hagemøbler.
Praktisk sidebygg for lagring av f.eks. ved, sykler etc.
Varemerke
Beskrivelse
En praktisk redskapsbod med tilbygg til oppbevaring av hageredskaper, plenklipper, hageputer m.m. Boden er produsert i pre-fabrikkerte veggelementer, og er enkel å montere. Doble dører i front gjør det enkelt å få inn større ting som hagemaskiner og hagemøbler.
Praktisk sidebygg for lagring av f.eks. ved, sykler etc.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 3700 mm |
| Høyde | 2280 mm |
| Bredde | 1700 mm |
| Areal | 6,3 m2 |
| Design | Laftet |
| Type | Bod |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Treslag | Gran |
| Farge | Impregnert, Lys grå, Mørkegrå, Ubehandlet |
| Takdesign | Pulttak |
| Gulvflate | 3 m2 |
| Serie | Leif |



