





Redskapsbod PalmakoLeif 3,1 m2
15% MED KODE: VÅR15%
fra13 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Leif er en praktisk redskapsbod med skråtak til oppbevaring av hageredskaper, plenklipper, hageputer m.m. Boden er produsert i pre-fabrikkerte veggelementer, og er enkel å montere. Doble dører i front gjør det enkelt å få inn større ting som hagemaskiner og hagemøbler.
Lageret er laget av langsomtvoksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet som er spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Lageret leveres i et komplett byggesett med ferdige vegglementer og alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er ferdigkappet slik at du enkelt kan bygge sammen ditt lager.
Ferdige vegglementer i nordisk gran med en enkel pardør. FSC-sertifisert produkt. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Ferdige vegglementer
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råsponttak
- Tak og gulv av spontede bord
- 1 stk ytterdør
- Monteringssett
Ferdige vegglementer i nordisk gran med en enkel pardør. FSC-sertifisert produkt. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Ferdige vegglementer
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råsponttak
- Tak og gulv av spontede bord
- 1 stk ytterdør
- Monteringssett
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101071P |
| Areal | 3,2 m2 |
| Gulvflate | 3,1 m2 |
| Høyde | 2300 mm |
| Lengde | 1830 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 1700 mm |
| Farge | Lys grå, Mørkegrå, Ubehandlet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Pulttak |
| Type | Bod, Redskapsbod |
| Veggtykkelse | 16 mm |




