









Redskapsbod PalmakoLeif 3,1 m2Hvit dyppet
Nyhet
11 192 kr13 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Produkttype
Farge: Hvit dippet

Leif 3,1 m2
Hvit dyppet11 192 kr
- Nyhet – kommer 29.05.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Leif er en praktisk redskapsbod med skråtak til oppbevaring av hageredskaper, plenklipper, hageputer m.m. Boden er produsert i pre-fabrikkerte veggelementer, og er enkel å montere. Doble dører i front gjør det enkelt å få inn større ting som hagemaskiner og hagemøbler.
Lagerbygningen er laget av saktevoksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet som er spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Lagerbygningen leveres i et komplett byggesett med ferdige veggseksjoner og alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er ferdigkappede slik at du enkelt kan sette sammen lageret ditt.
Ferdige veggseksjoner i nordisk gran med en enkel pardør. FSC-sertifisert produkt. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Ferdige veggseksjoner
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råsponttak
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 1 stk ytterdør
- Monteringssats
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp og insekter, inkludert termitter.
Ferdige veggseksjoner i nordisk gran med en enkel pardør. FSC-sertifisert produkt. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Ferdige veggseksjoner
- Gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råsponttak
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 1 stk ytterdør
- Monteringssats
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101073 |
| Produkttype | Bod |
| Materiale | Tre |
| Lengde | 1830 mm |
| Høyde | 2300 mm |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Gulvflate | 3,1 |
| Bredde | 1700 mm |
| Farge | Hvit dippet |
| Takdesign | Pulttak |
| Veranda | Nei |
| Areal | 3,2 m² |
| EAN-nr | 4743142053737 |




