





Redskapsbod PalmakoMia 3,6 m2
Nyhet
15% MED KODE: VÅR15%
fra10 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Redskapsbod Mia fra Palmako av 16 mm tykke prefabrikkerte veggelementer og enkel dobbel dør. Mia er en liten praktisk redskapsbod som du plasserer mot en eksisterende vegg. Med denne lille redskapsboden kan du enkelt skape ekstra plass til ditt sportsutstyr, hageredskaper eller uteleker. Det enkle designet gjør at lagerboden kan plasseres og tilpasses for å passe inn i det eksisterende miljøet.
Varemerke
Beskrivelse
Redskapsbod Mia fra Palmako av 16 mm tykke prefabrikkerte veggelementer og enkel dobbel dør. Mia er en liten praktisk redskapsbod som du plasserer mot en eksisterende vegg. Med denne lille redskapsboden kan du enkelt skape ekstra plass til ditt sportsutstyr, hageredskaper eller uteleker. Det enkle designet gjør at lagerboden kan plasseres og tilpasses for å passe inn i det eksisterende miljøet.
Lageret er laget med saktevoksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Lageret leveres i et komplett byggesett med ferdige veggpaneler og alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er ferdigkuttet slik at du enkelt kan bygge sammen ditt eget lager.
Dette er inkludert
- Tak og gulv av fjølet planker
- Monteringsett
- Plexiglass
- Ferdige veggpaneler
OBS! Lageret er ment for å bli bygget mot en eksisterende vegg og har derfor ingen egen bakvegg.
Dette er inkludert
- Tak og gulv av fjølet planker
- Monteringsett
- Plexiglass
- Ferdige veggpaneler
OBS! Lageret er ment for å bli bygget mot en eksisterende vegg og har derfor ingen egen bakvegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 2220 mm |
| Høyde | 2100 mm |
| Gulvflate | 3,4 |
| Bredde | 1650 mm |
| Antall Dører | 1 st |
| Areal | 3,7 m² |
| Design | Byggelement |
| Produkttype | Bod, Redskapsbod |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Farge | Hvit dippet, Lys grå, Mørkegrå, Ubehandlet |
| Takdesign | Pulttak |
| Grunnflate | 3,7 m² |
| Grunnflate | 3.7 m2 |




