



Redskapsbod PalmakoMia 3,6 m2Hvit dyppet
Nyhet
11 990 kr
Farge: Hvit dippet

Mia 3,6 m2
Hvit dyppet11 990 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Redskapsbod Mia fra Palmako av 16 mm tykke prefabrikkerte veggelementer og enkel dobbel dør. Mia er en liten praktisk redskapsbod som du plasserer mot en eksisterende vegg. Med denne lille redskapsboden kan du enkelt skape ekstra plass til ditt sportsutstyr, hageredskaper eller uteleker. Det enkle designet gjør at lagerboden kan plasseres og tilpasses for å passe inn i det eksisterende miljøet.
Varemerke
Beskrivelse
Redskapsbod Mia fra Palmako av 16 mm tykke prefabrikkerte veggelementer og enkel dobbel dør. Mia er en liten praktisk redskapsbod som du plasserer mot en eksisterende vegg. Med denne lille redskapsboden kan du enkelt skape ekstra plass til ditt sportsutstyr, hageredskaper eller uteleker. Det enkle designet gjør at lagerboden kan plasseres og tilpasses for å passe inn i det eksisterende miljøet.
Lageret er laget med langsomtvoksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet og spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Lageret leveres i et komplett byggesett med ferdige veggpaneler og alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er ferdig kuttet slik at du enkelt kan bygge sammen ditt lager.
Dette er inkludert
- Tak og gulv av fjærende bord
- Monteringssett
- Plexiglass
- Ferdige veggpaneler
OBS! Lageret er ment for å bygges ut mot en eksisterende vegg og har derfor ingen egen bakvegg.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dette er inkludert
- Tak og gulv av fjærende bord
- Monteringssett
- Plexiglass
- Ferdige veggpaneler
OBS! Lageret er ment for å bygges ut mot en eksisterende vegg og har derfor ingen egen bakvegg.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101078 |
| Farge | Hvit dippet |
| Design | Byggelement |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Pulttak |
| Type | Bod |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Areal | 3,7 m2 |
| Gulvflate | 3,4 m2 |
| Høyde | 2,1 m |
| Høyde | 2100 mm |
| Lengde | 1650 mm |
| Lengde | 1,65 m |
| Veranda | Nei |
| Antall Dører | 1 stk |
| Bredde | 2,22 m |
| Bredde | 2220 mm |
| EAN-nr | 4743142053799 |






