











Redskapsbod PalmakoMia 5,4 m2Mørk grå
Nyhet
17 592 kr21 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Produkttype
Farge: Mørkegrå

Mia 5,4 m2
Mørk grå17 592 kr
- Nyhet – kommer 05.06.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En praktisk redskapsbod med skråtak til oppbevaring av hageredskaper, plenklipper, hageputer m.m. Boden er produsert i pre-fabrikkerte veggelementer, og er enkel å montere. Doble dører i front gjør det enkelt å få inn større ting som hagemaskiner og hagemøbler.
Fabrikkmalte hytter
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne malingsroboter som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å tilby en malekvalitet, som ville være svært vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalt?
- Tids- og kostnadseffektivt: Maling er en møysommelig og kostbar oppgave. Våre ferdigmalete bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lengre levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold som sikrer en tørr og optimal miljø for maling.
- Umiddelbar beskyttelse: Fra installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å replikere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørsforhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og aksentfargen.
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne malingsroboter som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å tilby en malekvalitet, som ville være svært vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalt?
- Tids- og kostnadseffektivt: Maling er en møysommelig og kostbar oppgave. Våre ferdigmalete bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lengre levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold som sikrer en tørr og optimal miljø for maling.
- Umiddelbar beskyttelse: Fra installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å replikere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørsforhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og aksentfargen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 119450 |
| Design | Byggelement |
| Produkttype | Bod |
| Materiale | Tre |
| Lengde | 3330 mm |
| Høyde | 2100 mm |
| Grunnflate | 5,5 m² |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Lengde | 1,65 m |
| Gulvflate | 5,2 |
| Bredde | 1650 mm |
| Antall Dører | 1 st |
| Farge | Mørkegrå |
| Glass | Plexiglass |
| Takdesign | Pulttak |
| Grunnflate | 5.5 m2 |
| Veranda | Nei |
| Areal | 5,5 m² |
| EAN-nr | 4743142038796 |






