









Redskapsbod PalmakoMia 5,4 m2Ubehandlet
12 792 kr15 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5
Type
Farge: Ubehandlet

Mia 5,4 m2
Ubehandlet12 792 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Romslig påbygningsbod med 3 vegger for montering mot eksisterende vegg, f.eks. som tilbygg til hus eller garasje . Praktisk for lagring av gressklippere, redskaper, sykler og andre ting du ikke ønsker i garasjen ved siden av bilen.
Leveres som byggesett med ferdige veggelementer, inkludert gulv og alt av festemidler. Valgfritt taktekke kjøpes separat.
Boden leveres ubehandlet, og vi anbefaler å overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Husk å male døra på begge sider.
Boden leveres ubehandlet, og vi anbefaler å overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101184 |
| Design | Byggelement |
| Type | Redskapsbod |
| Materiale | Tre |
| Lengde | 3330 mm |
| Høyde | 2100 mm |
| Grunnflate | 5,5 m² |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Lengde | 1,65 m |
| Gulvflate | 5,2 m2 |
| Bredde | 1650 mm |
| Antall Dører | 1 st |
| Farge | Ubehandlet |
| Glass | Plexiglass |
| Takdesign | Pulttak |
| Grunnflate | 5,5 m2 |
| Veranda | Nei |
| Areal | 5,5 m2 |
| EAN-nr | 4743142048009 |
| Nobb | 53345664 |






