






Redskapsbod PalmakoNils 8,2 m2
fra22 865 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Nils redskapsbod er en tidløs redskapsbod til oppbevaring av hageredskaper, plenklipper, hageputer m.m.
Boden er produsert i pre-fabrikkerte veggelementer, og er enkel å montere. Doble dører i front gjør det enkelt å få inn større ting som hagemaskiner og hagemøbler.
Nils er et skur med et fast plexiglassvindu og en dobbeltdør. Moderne knutearbeid for enkel montering.
Skuret er laget av langsomt voksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Skuret leveres i et komplett byggesett med ferdige veggpaneler og alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er ferdig kuttet slik at du enkelt kan bygge skuret selv.
Dette er inkludert
- Impregnert gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råspont til tak og gulv
- 1 stk vindu
- 1 stk ytterdør
- Plexiglass
- Monteringssett
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Skuret er laget av langsomt voksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Skuret leveres i et komplett byggesett med ferdige veggpaneler og alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er ferdig kuttet slik at du enkelt kan bygge skuret selv.
Dette er inkludert
- Impregnert gulvbjelkelag
- 16 mm høvlet råspont til tak og gulv
- 1 stk vindu
- 1 stk ytterdør
- Plexiglass
- Monteringssett
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101188P |
| Glass | Plexiglass |
| Areal | 8,4 m2 |
| Gulvflate | 8,2 m2 |
| Høyde | 2590 mm |
| Lengde | 2390 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 3480 mm |
| Farge | Hvit dippet, Lys grå, Mørkegrå, Ubehandlet |
| Design | Laftet, Timrad |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Type | Bod, Redskapsbod |
| Veggtykkelse | 16 mm |




