



Terrasseskap BiohortRomeo M
fra13 995 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Terrasseskap Romeo® fra Biohort skaper ekstra lagringsplass, uten å ta mye plass. Det passer perfekt for balkong- og terrassebrukere med sitt individuelle hylleprogram, dører som mykt lukkes med gassdemperne og øvrige funksjoner.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Høyde | 1400 mm |
| Lengde | 1320 mm |
| Materiale | Varmgalvanisert Stål |
| Takdesign | Flatt tak |
| Type | Terrasseskap |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Vekt | 52 kg |
| Bredde | 570 mm |
| Serie | Romeo |
| Areal | 0,75 m2 |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |



