





Terrasseskap BiohortRomeo MMørkgrå Metallic
13 995 kr
Prispresset
Farge: Metallic Mørkgrå

Romeo M
Mørkgrå Metallic13 995 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Terrasseskap Romeo® fra Biohort skaper ekstra lagringsplass, uten å ta mye plass. Det passer perfekt for balkong- og terrassebrukere med sitt individuelle hylleprogram, dører som mykt lukkes med gassdemperne og øvrige funksjoner.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 56070 |
| Farge | Metallic Mørkgrå |
| Høyde | 1400 mm |
| Lengde | 1320 mm |
| Vekt | 52 kg |
| Bredde | 570 mm |
| Areal | 0,75 m² |
| Materiale | Varmgalvanisert Stål |
| Takdesign | Flatt tak |
| Produkttype | Terrasseskap |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Serie | Romeo |
| EAN-nr | 9003414560703 |




