
Fundament SmartBase BiohortNeoSmartBase til Neo 1D/4A
26 399 kr
Prispresset
Fungere til
Beskrivelse
Et perfekt fundament for bruk der du har et solid underlag (betong, beleggningsstein eller asfalt). Kan legges på ujevne eller hellende flater med justering opptil 40 mm.
Består av aluminiumsplater med riflet overflate og vannsperre, aluminiumsramme og med høydejusterbare føtter. Bæreevne maksimalt 200 kg/m2. Tilpasset Biohort Redskapsbod Neo.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 43956 |
| Fungere til | Neo 1D/4A |
| Lengde | 166 cm |
| Bredde | 334 cm |
| Farge | Grå |
| Høyde | 18 cm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Neo |
| Produkttype | Fundament |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414439566 |

